Návrat na Stodolní Scénu.
Strana 1, 2

   Obzvlášť by sme radi poďakovali našim susedom za nielen ich trpezlivosť, ale i ich sympatie voči Stodolní scéne, špeciálne poďakovanie posielame susedovým, teraz už navýsosť kultúrnym, králikom (ak práve nie sú online, prosím odkážte im to). Veľkú našu úctu majú priatelia, ktorí pomohli realizácii Stodolní scény, finančne, alebo svojimi činmi a vlastnou nezaplatiteľnou a poväčšinou i nezaplatenou prácou. Bez nich by sme to veru nezvládli.
   Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli, šírili o nás správu ďalej, ako Radkovi Bartoníčkovi a jeho Slováckodnes.cz, či Hodonínskému deníku, obci Blatnice pod Sv. Ant. a okolitým obciam.
   A najmä, naša obrovská vďaka patrí vám, divákom, ktorí doslova nelenili a prišli, podporili tento, veríme, že nie krátkodobý projekt a najmä dali tak zmysel celému tomuto dianiu. Ďakujeme i tým, ktorí úprimne chceli prísť a nemohli, lebo vieme, že nás čaká ešte veľa spoločných zážitkov. Veríme, že v budúcej sezóne Stodolní scéna privolá ďalších a ďalších, a ďakujeme, že to bude len vďaka vám, že o nás poviete ďalej, že přepošlete priateľom informáciu o tom, že tu niečo nenápadné, ale veľmi dôležité, vzniká.
   Ďakujeme, vážime si vášho času, záujmu, vašej podpory, vašich názorov, vášho smiechu, vašej spätnej väzby a vášho zastavenia sa v dennom kolobehu...

   Stodolní scéna bude pokračovať opäť v novom roku, keď sa oteplí, dáme si včas vedieť.
   Ako som už napísala, Divadlo oProti funguje ďalej, i teraz v zime, budeme hrávať kade-tade, možno zavítáme i k vám, treba sledovať. A ak si chcete byť istí, že prídeme i do vašej obce, napíšte nám správu, my sa hrozne radi necháme ukecať. Viac informácií o tom, kde hráme, nájdete tu.
   Za Divadlo oProti naposledy ďakuje a veľmi sa teší dovidenia v ďalšej sezóne Stodolní scény, alebo na niektorom našom predstavení,

   Daniela Evjáková